• اگر زنان انسان ساز از ملتها گرفته بشود، ملت ها به شکست و انحطاط خواهند رسید. امام خمینی (ره)

درباره من

باسلام. من منیر میرزایی یزدی معلم آموزش و پروش و دانش آموخته رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد می باشم.

در حال حاضر در مدارس شهرستان نیشابور در خراسان رضوی مشغول به فعالیت بوده و تاکنون به لطف خداوند نزدیک به 13 سال سابقه خدمت در این عرصه را دارم.

تمام تلاش و هدف من در طی این سالها ، خدمت صادقانه ، پیشرفت علمی و بکارگیری حداکثر توانم در خدمت رسانی به فرزندان کشور عزیزم ایران می باشد.

و به لطف خداوند و همراهی صادقه خانوادم در این سالها موفق به کسب عناوین زیر شده ام :

رتبه اول علمی تربیت معلم سال ۹۱

مولف برترسال ۹۴-۹۵و ۹۶ با ۱۸ جلد تالیف درزمینه های روانشناسی ، اموزشی، فرهنگی وبهداشتی

منتخب استانی درجشنواره کشوری نوجوان سالم اول استان سال ۹۴

منتخب استانی درجشنواره نوجوان سالم اول استان سال ۹۵

منتخب استانی درجشنواره نوجوان سالم (دوم استان و سوم کشور ) سال ۹۶

رتبه دوم استان در رشته الگوها و فنون تدریس در جشنواره نوجوان سالم سال ۹۶

منتخب استان جشنواره سفیران سلامت رشته عکاسی سال ۹۷

رتبه اول استان در رشته ابتکارات مدرسه ای در جشنواره نوجوان سالم در سال ۹۷

رتبه اول ایده پردازی استان در جشنواره نوجوان سالم در سال ۹۷

رتبه اول استان در رشته ساخت منابع کمک آموزشی در جشنواره نوجوان سالم در سال ۹۷

معلم نمونه استان در جشنواره معلمان جوان زیر ۴۰ سال

و امیدوارم بتوانم تا پایان خدمتتم همواره در خدمت دانش آموزان این مرز و بوم بوده و توفیق خدمت به آنها را داشته باشم و البته این میسر نمی شود مگر با توکل بر خداوند بزرگ ، تلاش مستمر خودم و همراهی صاقانه و بی منت خانواده ام و همکاری همکاران گرانقدرم .

چنانچه هریک از همکاران و بازدید کنندگان از وب سایت سوال و یا انتقادی داشتند می توانند از طریق صفحه ارتباط با ما پیام خود را به دست من برسانند.

و من الله توفیق

 

هدف از طراحی این وب سایت

نوجوانی شاید یکی از حساس‌ترین دوران در زندگی هر فرد باشد، در این دوره تغییرات فیزیکی و روحی بسیاری رخ می‌دهد که مهمترین آنها بلوغ جسمی است. روانشناسان سنین بین11تا19 سال را دوره نوجوانی می‌نامند.

تغییرات رفتاری، پرخاشگری، گوشه‌ گیری و بسیاری مشکلات دیگر که مختص این دوره سنی است، گاه والدین را با نوعی سردرگمی و نگرانی روبرو می‌کند. در این دوره رفتار ما به عنوان والدین یک نوجوان بسیار حساس و سرنوشت ساز است. نوجوانی دورانی است که در آن هر گونه اشتباه یا قدم نادرست می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری برای فرد و خانواده او داشته باشد، چه بسا تمامی زندگی فرد با یک قدم نادرست در این دوران زایل شود. از این­رو در این دوره ما باید حساسیت بیشتری بر عملکرد تعلیم و تربیت اعمال کنیم.

در این سایت سعی بر این است تا بهترین مقالات و گزیده کتابهای روانشناسی، مشاوره، مشاوره کودک و نوجوان، فایل های صوتی، انیمیشن، مطالب و جلسات آموزشی ویژه همکاران و... هر آنچه که موردنیاز همکاران و اولیاء می باشد، انتخاب، و در دسترس شما خواننده محترم قرار گیرد. امید است بتوانیم قدم کوچکی در کنار شما در جهت پشت سر گذاشتن هر چه بهتر این دوره خطیر سنی برداریم. شما خواننده‌ی گرامی همیشه بهترین راهنما برای ما در این راه خواهید بود، پس همراه همیشگی ما باشید و ما را از نظرات سازنده، انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نگذارید.

منیر میرزایی یزدی